<p><strong>• Personel Temini</strong><br>Uzman Temizlik şirketi olarak sabit personelde çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.<br> </p><p><strong>• Bahçe Bakımı</strong><br>Hepimiz doğal ve yeşil bir ortamda kendimizi daha iyi hissederiz.<br>Güzel bir çevre; insan psikolojisi, ruh salığı ve bunun yanında beden sağlığı üzerinde çok olumlu rol oynar.<br>Güzel bir bahçe paha biçilmez bir nimettir. Özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar için iyi tasarlanmış bir bahçe günün bütün stresini ve yorgunluğunu atmak için birebirdir. Bahçenizden alacağınız keyif strese dönüşmesin!<br>Bahçenizle biz ilgilenelim siz keyfini çıkartın.<br> </p><p><strong>• Okul & Dershane Temizliği</strong><br>Okul, dershane temizliği topluma açık olan ve temizliğin bilhassa önem taşıdığı gençlerimizin toplanma alanları olduğu için çok daha büyük öneme sahip. Dolayısıyla okul temizliklerinde firmamız uzman kadrosu ile sağlık ve hijyen kurallarına uygun profesyonel ürünler kullanılarak sorunsuz bir temizlik hizmeti sunar.<br><br><strong>• Banka Temizliği</strong><br>Banka temizliği özel koşullar içeren eleman güvenilirliğinin olmasını ve uzun süre çalışmış eleman niteliği kazanmışlığı gerektirmektedir. Ayrıca iş akışına engel olmamak, toplantı ve görüşme v.b. sırasında ortamı rahatsız etmemek ve o işyeri ile ilgili bilgiler konusunda gizlilik prensiplerine uymak firmamız prensipleri arasındadır.<br> </p><p><strong>• Cami Temizliği</strong><br>İbadet ortamının temizliği dinin vazgeçilmez ilkelerinden biridir. Uzman temizlik gönül rahatlığı ve huzur içinde ibadet etmeniz için halılarınızı en son teknolojiyi kullanarak yerinde köpüklü yıkama yapar ve bu sistem sayesinde halılarınız tertemiz ve hızlı bir şekilde kurur.</p>
 

 
 

Diğer Temizlik Alanları

• Personel Temini
Uzman Temizlik şirketi olarak sabit personelde çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.
 

• Bahçe Bakımı
Hepimiz doğal ve yeşil bir ortamda kendimizi daha iyi hissederiz.
Güzel bir çevre; insan psikolojisi, ruh salığı ve bunun yanında beden sağlığı üzerinde çok olumlu rol oynar.
Güzel bir bahçe paha biçilmez bir nimettir. Özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar için iyi tasarlanmış bir bahçe günün bütün stresini ve yorgunluğunu atmak için birebirdir. Bahçenizden alacağınız keyif strese dönüşmesin!
Bahçenizle biz ilgilenelim siz keyfini çıkartın.
 

• Okul & Dershane Temizliği
Okul, dershane temizliği topluma açık olan ve temizliğin bilhassa önem taşıdığı gençlerimizin toplanma alanları olduğu için çok daha büyük öneme sahip. Dolayısıyla okul temizliklerinde firmamız uzman kadrosu ile sağlık ve hijyen kurallarına uygun profesyonel ürünler kullanılarak sorunsuz bir temizlik hizmeti sunar.

• Banka Temizliği
Banka temizliği özel koşullar içeren eleman güvenilirliğinin olmasını ve uzun süre çalışmış eleman niteliği kazanmışlığı gerektirmektedir. Ayrıca iş akışına engel olmamak, toplantı ve görüşme v.b. sırasında ortamı rahatsız etmemek ve o işyeri ile ilgili bilgiler konusunda gizlilik prensiplerine uymak firmamız prensipleri arasındadır.
 

• Cami Temizliği
İbadet ortamının temizliği dinin vazgeçilmez ilkelerinden biridir. Uzman temizlik gönül rahatlığı ve huzur içinde ibadet etmeniz için halılarınızı en son teknolojiyi kullanarak yerinde köpüklü yıkama yapar ve bu sistem sayesinde halılarınız tertemiz ve hızlı bir şekilde kurur.

 
 
×

FİYAT TEKLİFİ AL

Teklif istemek için aşağıdaki form ile bizlere ulaşabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz en kısa sürede sizlere ulaşacaktır.